BİZ KİMİZ?

Maltepe Matbaacılık, 1966 yılında Selim Tuzcu tarafından Maltepe'nin ilk matbaası olarak kurulmuş olup, 1995 yılında Maltepe Matbaacılık Basım ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını alıp Hüseyin Tuzcu'nun idaresi altına geçerek faaliyetini sürdürmeye devam etmiş; varlığını teknolojiyi yakından takip ederek, en çabuk sürede en iyi hizmeti vermek ve yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamayı amaçlayarak gelişerek ve büyüyerek günümüze kadar getirmiştir.

MİSYONUMUZ

MALTEPE MATBAA, 47 senelik matbaa tecrübesi, eğitimli personeli ile hızlı, kaliteli baskı teknikleri ve çalıştığı firmalarla olan düzgün ilişkileriyle, sektörünün en köklü ve en tecrübeli firmalarından birisi olarak uzun yıllardan beri müşterilerine en iyi hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
En son teknolojik alt yapımızla, kaliteden ödün vermeden hızlı farklı çözümlerimiz sayesinde müşteri portföyümüz her geçen gün genişlemektedir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; günümüz teknolojisini takip ederek en kaliteli ürünü, en kısa sürede ve en uygun maliyetle hizmete sunmak, müşterilerimize uygun ve hızlı çözümler sunarak aramızda uzun yıllar boyunca sağlıklı bir iletişim sürdürmek ve yapılan işin kalitesinden asla ödün vermemektir.